REKLAMOS FORMOS · Turinio Marketingas · VISOS TEMOS

Turinio marketingas kas tai?

Turinio marketingas

Turinio marketingas šiandien labai populiarus. Dažnas yra kažką apie jį girdėjęs, tačiau vyrauja labai įvairios nuomonės, kas tai ir kaip turėtų būti daroma?

Tai – rinkodaros strategija arba metodika, kai parduodame ne iš karto.  Potencialus pirkėjas yra vedamas link pirkimo palaipsniui ugdant jo pasitikėjimą Jūsų verslu. 

Deja, neretai nuomonės apie turinio marketingą yra klaidingos:

1. Turinio marketingas nėra tik įvairių straipsnių rašymas.  Keletas pavienių straipsnių – resursų švaistymas.

Vykdoma komunikacija turi išpildyti, ko tam tikrame etape gali reikėti pirkėjui: informacijos apie problemą, informacijos apie egzistuojančius sprendimus, pasitikėjimo Jumis kaip įmone ir tik tada informacijos apie produktą ar paslaugą.

Turinio rinkodaros strategija

2. Turinio marketingas neturi skambėti pardavimiškai. Informacija, kurią pateikiate turi būti naudinga. Visuomet turėkite mintyje savo klientą, kokie jiem klausimai kyla, kaip aš jam galiu padėti?

Lygiai kaip nepulsite į asmenišką pokalbį su nepažįstamuoju gatvėje, taip ir su potencialiu pirkėju negalima pradėti iš karto nuo to, ko norite Jūs. Pardavimuose svarbiausiai yra pasitikėjimas.

3. Turinį nebūtinai reikia kurti. Dažniausiai įmonės viduje jau turi naudingo turinio, kurį tik reikia pateikti gražia forma. Įvairi statistika, įžvalgos su Jūsų turimais duomenimis arba patirtimi.

Verslas geriau žino, kokia informacija gali būti įdomi klientui, kur kas geriau, nei bet koks žmogus iš šalies. Kartais reikia tik palaikymo už rankos ir šiek tiek kūrybiškumo.

4. Turinio marketingas nebūtinai turi būti straipsnis. Galima išbandyti įvairias formas: sąrašai (checklistai), video, infografikai, ebooks, blogo straipsniai, naujienlaiškiai ar paprasčiausia instagram nuotrauka. Svarbu rasti tą formą, kuri būtų patogiausia Jūsų klientui ir žinutei perteikti. 

Screen Shot 2016-03-16 at 16.04.19

SUSIJĘ STRAIPSNIAI


Reikia pagalbos, kuriant turinio marketingo strategiją? Kreipkitės 

Reklama

5 mintys apie “Turinio marketingas kas tai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s