Prekės Ženklas · VISOS TEMOS

Nauja 999 reklama – idėjos išpildymas

Man asmeniškai teko sudalyvauti vienoje filmavimo masinėje scenoje. Buvau “fonas“ ir manęs nesimato, tačiau pamačiau žalių devynerių reklamos filmavimo virtuvę. Reziumė – darbo atrodė įdėta nemažai, idėja tikrai nebloga, bet išpildymas silpnokas.

silpnas idejos ispildymasGaliu pasakyti, kad būnant pačioje filmavimo aikštelėje tikėjausi geresnio galutinio rezultato. Atrodė, kad viskas taip kruopščiai daroma ir derinama. Gaila, vaizdo klipe tas neatsispindi.

Galutiniame rezultate: šokinėja kadrai, montažas atrodo pigiai, daug tamsių kadrų ir nesijaučia tempo. Apibendrinant, klipas kažkaip neveža, visko daug, bet neaišku ko.

 

Stumbras: 999 from AdellTaivasOgilvy on Vimeo.

Kaip supratau vienas iš reklamos tikslų buvo ir pristatyti gėrimą kaip ingridientą tam tikriems kokteiliams, tačiau reklamoje, tai perteikta ypatingai silpnai. Nesimato maišomi recepto ir patį gėrimą kaip kokteilį sunku užfiksuoti.

Nors kampanijos printai man net visai patinka (tik tekstas/receptas pateikimas nemielas akiai). Juose, kad ir kaip keista, kūrybinis sprendimas, pozicionavimas bei reklamos tikslai išpildyti kur kas geriau. Paradoksalu, nes įprastai vaizdu gali daugiau ir lengviau perteikti.

Idejos iplidymas

Žalios devynerios yra stiprus prekės ženklas, turintis atosociacijų su stebuklais, Lietuva, užkeikimais. Nuo pakuotės, pačios prekės, pavadinimo iki komunikacijos išlaikomas vientisumas.

Žalios devynerios prekės ženklas

Manau, kad mėginimas šį prekės ženklą kiek pajauninti yra teisingas, ypač mėginant įvesti gėrimo kaip kokteilių indridiento asociaciją taip didinant prekės ženklo plotį (prekės ženklas prisimenamas įvairesnėse situacijose). Daug kartų pasiteisinusi taktika.

O ir pats užmanimas susieti gėrimą su magija išlaisvinti mūmyse gyvulius visai geras. Manau, kad šis prekės ženklas teisingame kelyje nors pirmas blynas, mano manymu, kiek pasvilęs…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s