Marketingo Idėjos · MARKETINGO PLANAVIMAS · VISOS TEMOS

Kaip parodyti reklamoje produkto naudą?

Dažnai reklamose girdime skaniausias, geriausias, greičiausias, saugiausias… tačiau, tai tik tušti žodžiai, kuriais sunku patikėti. Tai kaip ir ką pasakyti reklamoje, kad ta nauda, kurią prižadate, pirkėjai atrodytų reali? 

Esu pastebėjusi, kad dažnai stiprias reklamas vienija – patikimi, vaizdingi naudos “įrodymai“. Pagalvokite, kokią savybę ar naudą prižadate pirkėjui ir kaip vaizdžiausiai, įtikinamiausiai tą naudą galite parodyti? Tada užtenka tik įrodymų, o pažadų nebereikia sakyti, jie ir taip matomi.

KAIP VAIZDŽIAI PARODYTI, KAD PRODUKTAS SKANUS? 

Pavyzdžiui, šioje reklamos kampanijoje buvo aiškiai parodoma, koks skanus yra “Temptation“ kačių maistas. Įrodymas – katės puola maistą valgyti net iš uždarytos pakuotės. Vėliau reklamose pateikiami įkalčiai – sudraskytų pakuočių nuotraukos.

efektyvi reklama

CALL TO ACTION 

Aiškus call to action – pirkėjai kviečiami pabandyti eksperimentą patys ir dalintis jo rezultatais. Gudru. O žmonės ir taip mėgsta dalintis kačių video.

REKLAMOS KANALŲ SINERGIJA

Tai taip pat puikus pavyzdys, kaip reikia pasitelkti online ir offline priemones gauti geresniam rezultatui. Dažniausiai tas pats žmogus pasiekiamas yra visais kanalais. Todėl yra daugiau žalos nei naudos, jei žinutė nevienalytė.

Tikslas turėtų būti išnaudojant kiekvieno kanalo stipriąsias puses komunikuojant bendrą žinutę kiek įmanoma geriau. Print – gerai žinomumui sukurti, internetas – gera priemonė pasiekti taip vadinamo buzz marketing ir pan.

 Reklamos sinergija

 

 

 

Susiję straipsniai:

Reklama

3 mintys apie “Kaip parodyti reklamoje produkto naudą?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s