Marketingo Idėjos · REKLAMOS FORMOS · VISOS TEMOS

IKEA tikra knyga – prekių katalogai

IKEA neseniai sukūrė puikią reklamą, kuria labai noriu pasidalinti. Tikriausiai niekas taip gerai dar nėra reklamavęs baldų katalogo. Šioje reklamoje skandivaviško sukirpimo vyrukas su begaliniu užsidegimu kviečia iš naujo atrasti paprastos fizinės knygos džiaugsmą.

Geras humoras su lengvu ironijos prieskoniu tiesiog įtraukia. Reklama taip pat puikiai išlaikoma skandinaviška kokybė – puiki vaidyba, gražus, švarus pateikimas (skirtingai nei kituose viral video, kuriuose dažnai neišlaikomas prekės ženklo stilius).  Nors klipas iš pirmo žvilgsnio daugiau pramoginis, tačiau vis tiek labai informatyvus: sužinoma kur galima rasti katalogą, kad jis yra nemokamas, ką jame rasime.

IKEA tiesiog puikiai išnaudoja prekių katalogo potencialą.

ikea katalogas

Prekių katalogas yra tiesioginė pardavimų priemonė, kuri kai kurioms prekėms yra tiesiog nepakeičiama: baldams, rūbams, kosmetikai ir pan. Jis turi būti panašesnis į žurnalą, nei į prekybos centrų reklaminius leidinius, kurie keliauja tiesiai į šiukšliadėžę.

Katalogą turi būtų įdomu vartyti, net jei neketini ko nors pirkti. Baltų katalogai turi turėti interjero nuotraukų, o ne pavienių prekių, tam kad lengviau būtų pasvajoti apie gražius namus, rūbų kataloguose turim rasti stiliaus idėjų, o kosmetikos – makiažo idėjų.

Kaip ir bet kuriame reklamos kanale žmogus turi matyti naudą (gražūs, jaukūs namai, kuriuose būčiau toks laimingas, stilingi rūbai, su kuriais tikrai patraukčiau dėmesį ar kosmetika, kuri bet kurią padarytų gražuole), o ne prekių specifikaciją.

Reklama

1 mintis apie “IKEA tikra knyga – prekių katalogai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s