ELEKTRONINĖ PREKYBA · REKLAMOS FORMOS · Skaitmenine Rinkodara · VISOS TEMOS

Google + nauda verslui

Google + iš pradžių atrodė kaip labai nenusisekęs bandymas spėti į nuvažiuojantį socialinių medijų traukinį. Tačiau ar tikrai toks buvo google + tikslas? Kokią naudą gali turėti tie verslai, kurie dirba su šiuo kanalu?

Google plius

GOOGLE + PADEDA SEO

Skirtingai nei kiti socialiniai tinklai google + turi labai didelę įtaką seo.

Google + publikuojamas turinys daug greičiau indeksuojamas t.y jūsų turinys greičiau gali atsirasti google paieškoje. Naudojant hastags galima pagauti tam tikras vyraujančias tendencijas. Kiekvienas post gali konkuruoti dėl SEO pozicijų.

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE JUS

Labai svarbu užpildyti visus laukus savo google plus paskiroje: kontaktinę informaciją, darbo valandas, verslo aprašymą įtraukiant svarbiausius raktažodžius ir t.t Kuo daugiau informacijos tuo didesnė galimybė, kad suvedus jūsų įmonės pavadinimą dešiniajame kamputyje pamatysite informaciją apie save 🙂

google plius nauda

google plus localTaip pat labai svarbu nuolatos publikuoti turinį susijusį su jūsų industrija ir kiekviename post įdėti nuorodą į savo svetainę. Tai leis pagerinti jūsų internetinės svetainės poziciją google akyse. Geriausiai jei naudosite ir raktažodžius. Galima post naudoti tuos pačius kaip ir kituose savo socialiniuose tinkluose.

Taip pat svarbu gauti kuo daugiau atsiliepimų ir google pliusiukų. Kuo daugiau tuo geriau.

Čia gali atsirasti ir žemėlapis, jei jūs naudosite google place ir nustatysite savo verslo lokaciją. Šis tools labai gerai mažiems verslams.

Taigi išvada tokia google myli google plius, o google valdo reklamą internete. Tad ateityje tie kurie dirba su google plius niekada nepraloš, o tas kuris pirmesnis visada turi konkurencinį pranašumą. Susitarkykite savo google plius profilį dabar. 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s