ELEKTRONINĖ PREKYBA · Vartotojo Patirtis · VISOS TEMOS

Originalūs internetinių puslapių sprendimai

Manau, kad dažnai elektroninėje prekyboje verta remtis jau daugybės metų patirtimi ir naudoti tai, kas veikia ir yra įprasta.

Tačiau kartais vis dėl to pavyksta atrasti puslapių, kurių unikalūs sprendimai yra ne tik įdomūs ir originalūs, bet ir efektyvūs. Mano nuomone, tokie unikalūs internetinio puslapio sprendimai yra tinkami prabangos prekėms arba menininkams etc.

T.y unikaliam produktui, kuris nėra masinio vartojimo ir nėra paskatintas impulsyvaus pirkimo, o greičiau tam tikrų emocijų reikalingas unikalus sprendimas, kuris sužadintų tam tikras prekės ženklo asociacijas. Vienas tokių pavyzdžių & other stories puslapis. 

Tačiau nors puslapis tikrai neatitinka dažno internetinio puslapio standartų, bet puikiai perteikia aukštosios mados, išskirtinumo įspūdi.

O kai jau nusprendi, kad gal norėtum ką nors pirkti randi visiškai išsamų ir pilnai produkto pirkimo standartus atitinkantį pateikimą. Taigi užkabina emocija, tačiau kai jau nusprendi pirkti randi gerai suprantamą ir pražystamą pirkimo procesą. Puiku:

internetiniu puslapiu unikalus sprendimai

Dar vienas puikus lietuviškas pavyzdys. Labai puikiai perteikta nuotaika ir labai gražus meniškas sprendimas tinkantis produktui, kuris yra alternatyvi muzika:

internetinis puslapis

Reklama

1 mintis apie “Originalūs internetinių puslapių sprendimai

  1. Manau, kad unikalios svetainės tikrai susilaukia daug daugiau dėmesio. Man pačiai patinka, kai būna tikslūs ir aiškūs aprašymai apie prekes ir nuotraukos būna gražios. Pati jei perku kažką internetu, tai renkuosi tokias svetaines, kurios savo dizainu, prekių išdėstymų ir aprašymais išsiskiria iš kitų. Labai nemėgstu šabloninių svetainių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s