Marketingo Tendencijos · VISOS TEMOS

Tendencijos 2014 (Google projektai)

Šiandien sudalyvavau vieno iš buvusių Google vadovų paskaitoje apie inovacijas technologijų pasaulyje.

Nors nesužinojau nieko apie ką iki tol buvau negirdėjus, tačiau tokių žmonių, kurie prisideda prie didžiųjų inovacijų mūsų gyvenime, didžiausias gebėjimas yra matyti tendencijas ir jas apjungti.

Yra daug darbų, kurių ateityje bus vis mažiau reikalingi. Tarkim bankininkai, o esu girdėjus, kad net ir tokia specialybė kaip buhalterio gal būt bus pakeista tam tikrais algoritmais. Ateityje kaip gamyboje rankų darbą pakeitė mašinos, taip ir kai kurie šiandien prestižinis laikomi darbai bus pakeisti technologiniais sprendimais. Technologijos tendencijos google

Dabar vis labiau matoma tendencija, kad darbo rinka tampa globalia. Vis daugiau ir daugiau žmonių iš tokių šalių kaip Indija, Kinija ar net Afrikos šalių užplūs darbo rinką ir konkuruos su gyventojais iš vakarų šalių dėl tų pačių darbo vietų.

google projektai

Tai tikrai labai tikėtina, turint galvoje, jog visi, kurie iki šiol neturėjo interneto, ji turės. Vienas iš google užmojų yra būtent toks – internetas visiems:

Taip pat google suteikia galimybę būti išgrįstiems, tiems, kurie iki šiol patyrė socialinę atskirtį dėl negalios:

Tikriausiai daugeliui jau teko girdėti apie google glass, tačiau iki šios paskaitos aš negalvojau, kad šie akiniai jau parduodami, o ne tik vizija.

Tai geriausiai technologijų veržimosi į mūsų kasdienybę pavyzdys.

Akcijų biržą ateityje konkuruos su croudsoursing’ų. Žmonės turės vis daugiau laiko, nes technologijų pagalba jie galės atlikti tuos pačius darbus daug greičiau. Turėsim vieną “pultelį“, kuriuo galėsim valdyti visas savo išmaniąsias technologijas. Išmanūs bus dauguma mus buityje supančių daiktų. O populiariausia specialybė bus IT.

Matant šias tendencijas tikriausiai nė vienam kyla mintis, kad pasaulis vis labiau panašėja į fantastinius filmus apie ateitį, kur viskas valdoma mintimis arba pirštu pamojus ore. Šiandien jau sunku įsivaizduoti, kur yra ribos, ko technologijomis nebūtų galima pasiekti. Manau, kad ateitis bus labai įdomi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s