REKLAMOS FORMOS · Skaitmenine Rinkodara · Socialus Marketingas · VISOS TEMOS

Virusinis video arba Tadas Vidmantas ant bangos

Tadas Vidmantas neseniai į pasaulį paleido dar vieną savo “meno kūrinį“ už kurį tikriausiai Skelbiu.lt paklojo nemenką sumelę, juk Tadas Vidmantas dabar ant bangos.

Jau tikriausiai įprasta, kad kompanijos siekia kopijuoti sėkmės pavyzdžius. Problema ta, kad Vytautas reklama buvo pirmoji ir tikriausiai jokiai kitai kompanijai tiek finansinės grąžos nebe atneš. Vytautas reklama

Iš kitos pusės Tadas Vidmantas beveik pats yra prekės ženklas ir tai ką sukuria jis savaime sulaukia daug dėmesio. Jis turi savo braižą ir humorą, kuris kaip reta lietuviams yra tikrai neblogas (čia mano asmeninė nuomonė).

Ar tokia reklama yra labai naudinga prekės ženklui?… nemanau.

Vytauto atveju buvo sukurtas naujas prekės ženklo pozicionavimas. Iki tol visi mineraliniai vandenys buvo vienodi. Vytauto reklama buvo drąsi, kitokia ir priimtina jauniems pirkėjams. Taigi Vytautas mineralinis vanduo pasidarė “Savas“.

Taip pat gėrimas po vakarėlių, kuris padės atgauti JĖGAS. Taigi ne tik kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad reklama buvo efektyvi dėl Tado Vidmanto prisilietimo, kiek dėl gudraus pozicionavimo, kuris toliau nuosekliai vystomas ir dėl to atnešė kompanijai didelę finansinę naudą.

Skelbiu.lt atveju rezultatas geriausiu atveju bus didesnis žinomumas. Pozicionavimas liko tas pats, o ir pati reklama nelabai reklama ir skelbiu.lt atrodo ten tik tarp kitko. Tikrai nemanau, kad bus paskatintas noras įdėti skelbimą po šio video.

Manau, kad dar ne viena kompanija jau stovi eilėje prie virusinių reklamų konvejerio, nes pirmiausia žiūrima į peržiūrų skaičių, kurį kol kas garantuoja Tado Vidmanto vardas. Tačiau nevertinama investicijos grąža. Kas iš to, kad video pamatys daug žmonių, jei reklama nėra strategiškai apgalvota? 

Kurkite internetines reklamas, kurios atneša finansinę grąžą.

Reklama

1 mintis apie “Virusinis video arba Tadas Vidmantas ant bangos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s